DESTEK OL

Yıllardır hayalini kurduğumuz bu dünya turu sırasında bize destek vermek, ekipman ve/veya finansal sponsor olmak isterseniz  [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hem firma hem şahıs desteklerine açığız efendim : ))  Destek olanların isimleri bu sayfada ve diğer kullandığım sosyal medya mecralarında yayınlanacaktır.

SPONSORLARIMIZ

KUTUPAYISI : İlk sponsorluk görüşmesi yaptığım Kutupayısı firması bize bu maceramız sırasında gerekli olacak  sırt çantasından ayakkabıya, içlikten mataraya kadar her türlü malzeme için sponsor oldu.  Bizde yeri çok ayrı: )

QATAR AIRWAYS : Aman tanrım uçuyoruz : ) Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır! Kıtalar arası uçuş keyfini Qatar Airways ile yapmış olmaktan mutluyuz & gururluyuz. Bir sonraki uçuşumuz için sabırsızlanıyoruz!

TURNA.COM : Endonezya’dan Avustralya’ya hesabımıza yükledikleri bonuslar sayesinde uçtuk. Çok teşekkür ediyoruz. Ucuz uçak bileti arıyorsanız, Turna.com’a bakın!

NİL TRAVEL New  York gibi pahalı bir şehirde kalacak yer ararken, Nil Travel’den gelen mesaj sayesinde havalara uçtuk. Kendileri 3 gün otelde konaklamamızı karşılamakla birlikte bizi hava limanından da aldılar. Düşük bütçeli gezginler için bunun ne demek olduğunu anlatamam. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Amerika yolculuğu planlamak isteyenler için doğru adres burası!

 

 

0 thoughts on “DESTEK OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir